Fener Mh. Bülent Ecevit Bulv. No:91/A Muratpaşa / ANTALYA

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cumartesi: 08:30–19:30 Pazar: Kapalı

Bize Ulaşın

+905323209394

Fill out the form below to get your quick quote.

  Select Service:


  No Products in the cart

  Fener Mh. Bülent Ecevit Bulv. No:91/A Muratpaşa / ANTALYA

  Pazartesi-Cumartesi: 08:30–19:30 Pazar: Kapalı
  +905323209394

  Hakkımızda

  Lacivert Ozalit olarak 2017 yılında yeni yerimizde yeni bir hizmet anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolculukta , siz değerli müşterilerimizin de destekleriyle yolumuza devam etmekteyiz.

  Makine parkurumuzu en teknolojik ve güncel hale getirmek için; kategorilerinde lider makine üretici ve ithalatçı firmalar ile çalışarak birçok yeni makineyi parkurumuza eklemiş bulunmaktayız.

  Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını daha iyi karşılıyabilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz teknolojik değişim ve tecrübemizle gelişen bilgi birikimimizin müşterilerimiz adına daha kaliteli iş, daha hızlı iletişim ve istikrarlı bir hizmete dönüşmesi için kendimize birtakım ilkeler belirledik.”Dürüstlük, Çözüm Üretme, Müşteri Memnuniyeti ve İstikrar”

  İlkelermiz doğrultusunda uzun soluklu bir yol izleyerek, hızla değişen sektörümüze uygun yeni stratejilerle ilerlemeyi benimsemiş bulunmaktayız.

  Lacivert Ozalit uzun senelerdir baskı ve reklam sektöründeki çalışmaları ile Antalya’da adından sıkça söz ettirmeyi başarmış , kurumsal çözüm ortakları ile birlikte kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve son teknolojik gelişmeleri ve baskı cihazlarını da yakından takip ederek bünyesine eklemiştir. Detayların sizler içinde çok önemli olduğu bilincini taşıyarak , sizlerin desteği ile çalışmalarımıza devam ediyoruz

  .

  Misyon ve Vizyon

  Tüm Türkiye’ye Hizmet !

  Karşılıklı Fikir Alışverişi !

  Yüksek Kaliteli Ürünler !

  Hızlı Tasarım Süreci !

  Kolay İletişim !

  Hızlı iletişim için bize ulaşın

  Fill out the form below to get your quick quote.

   Select Service: